Jesteśmy otwarci ale zapraszamy też do obioru dań na wynos - aktualne menuv

PRACACafe Zamek Kawiarnia - Restauracja
pl. Zamkowy 4, Warszawa
tel. 355-51-16/fax. 635-69-72
   Bankiety.

   Restauracja Cafe Zamek organizuje przyjęcia okolicznościowe w salach Zamku Królewskiego, które każdorazowo traktujemy indywidualnie spełniając w pełni oczekiwania i życzenia organizatora imprezy. Wytworne Sale Zamkowe sprawią, iż spotkanie będzie miało niespotykany charakter a zaproszeni goście będą w pełni usatysfakcjonowani. Dysponujemy bardzo rozbudowaną ofertą jeśli chodzi o menu przy każdej preferowanej przez Państwa formie przyjęcia, będąc w pełni otwarci na sugestie z Państwa strony. Z racji na długoletnie doświadczenie poparte organizacją imprez zarówno na najwyższym szczeblu krajowym jak i międzynarodowym, oraz wykwalifikowany personel mogą Państwo z powodzeniem oddać organizację przyjęcia w nasze ręce mając gwarancję pełnego sukcesu.

   Napisz do nas: cafe-zamek@cafe-zamek.pl   wybór wersji/language -->   polska flaga flaga brytyjska    visits count: 108998
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.