Jesteśmy otwarci ale zapraszamy też do obioru dań na wynos - aktualne menuv

PRACACafe Zamek Kawiarnia - Restauracja
pl. Zamkowy 4, Warszawa
tel. 355-51-16/fax. 635-69-72
   Restauracja.

   Restauracja Cafe Zamek to miejsce cieszące się dużą popularnością wśród bywalców Starego Miasta, turystów zwiedzających Zamek, oraz mieszkańców Warszawy i nie tylko. Zlokalizowana jest w samym sercu Starego Miasta a zarazem w miejcu nieodzownie kojarzonym z historią naszego kraju - Zamku Królewskim . Całość tworzy niepowtarzalną atmosferę, która pozwala w wyjątkowy sposób spędzić czas w nastrojowym klimacie, jak również pozwoli zadowolić podniebienia nawet najbardziej wymagającym klientom. Nasze menu to w dużej mierze tradycyjna polska kuchnia z elementami kuchni międzynarodowej. Chcielibyśmy Państwa poinformować iż na specjalne przyjęcia dysponujemy szerokim wachlarzem dań, które przygotowujemy na indywidualne życzenia klienta. Jednocześnie pragniemy poinformować, iż we wnętrzach naszej restauracji istnieje możliwość organizacji wykwintnego obiadu okolicznościowego, jak i przyjęć w różnej konwencji z wyłączniem do Państwa dyspozycji całego obiektu. Jeżeli nasza oferta wzbudziła zainteresowanie , które kierujemy do osób indywidualnych oraz firm prosimy o kontakt gdzie przedstawimy więcej informacji o naszej działalności.

   Napisz do nas: cafe-zamek@cafe-zamek.pl   wybór wersji/language -->   polska flaga flaga brytyjska    visits count: 109037
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.