Jesteśmy otwarci ale zapraszamy też do obioru dań na wynos - aktualne menuv

PRACACafe Zamek Kawiarnia - Restauracja
pl. Zamkowy 4, Warszawa
tel. 355-51-16/fax. 635-69-72
   Catering.

   Restauracja nasza słynie z organizacji wykwintnych przyjęć w królewskim stylu, niepowtarzalnej atmosferze. Dlatego też postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę o organizację przyjęć we wskazanym miejscu przez naszych klientów.
   Jesteśmy w stanie zorganizować przyjęcie w każdej formie np. cocktail, bufet angielski, lunch czy kolację zasiadaną.
   Posiadamy sprzęt najwyższej klasy nawiązujący swoją stylistyką do historycznego okresu Księstwa Warszawskiego oraz wykwalifikowaną i fachową męską obsługę kelnerską.
   Jesteśmy znani na rynku od wielu lat z dobrego smaku, stylu, staranności i indywidualnego podejścia do każdego zlecenia, oraz otwartości na nowe wyzwania.
   Zdaj się na nasze wieloletnie doświadczenie w organizacji najbardziej prestiżowych imprez i pozwól nam uczynić z Twojego przyjęcia królewską ucztę dopracowaną w każdym szczególe.

   Napisz do nas: cafe-zamek@cafe-zamek.pl   wybór wersji/language -->   polska flaga flaga brytyjska    visits count: 109043
Przedsiębiorca uzyskał subwencję finansową w ramach programu rządowego "Tarcza Finansowa 2.0 Polskiego Funduszu Rozwoju dla Mikro, Małych i Średnich Firm", udzieloną przez PFR SA.